Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-09-27, 18:19x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Uaktualniony stan magazynowy 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-12-03, 21:11
Posty: 276
Pomógł: 2
Post 
edward pisze:
mozecie zapomniec o tym ze zaplace Wam za kawalek kodu. Rozwiaze ten problem predzej czy pozniej ale Wam nie zaplace...

To już Twoja wola edwart - pamiętaj jednak że Twój czas poświęcony na szukanie rozwiązania jest tak samo drogi jak czas programisty który to rozwiązanie napisał i wymyślił, przetestował. Ja jako programista też nie dam Tobie kodu źródłowego raportu który pisałem przez 2-3 miesiące i testowałem na X firmach bo z tego człowiek żyje na co dzień. Możemy Ciebie nakierować jak dany temat rozwiązać, możemy podpowiedzieć jakich poleceń użyć ale zapewne niewielu użytkowników tego forum będzie oddawać gotowe rozwiązania za darmo.

Ja często płacę za gotowe rozwiązania i oprogramowanie jeżeli sam nie jestem w stanie sobie tego napisać, więc powiem Ci, że tym tekstem pojechałeś po bandzie i to ostro...

_________________
Pozdrawiam

Misiek DGTL Rzeszów


2009-09-11, 13:46
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 



Rejestracja: 2009-09-10, 09:52
Posty: 40
Post 
ale ja nie prosilem o kod tylko o udzielenie wskazowek a zadnych nie otrzymalem. Moze ktos mi podpowie gdzie jest kod odpowiedzialny za wyswietlenie tego co widac po wejsciu w:

Kartoteka towarow->Zestawienia->Stany magazynowe na dzien-> klikamy ok i pojawia sie okno ze stanem magazynowym towarow na dzien.

Moze jakis plikow brakuje bo mam wersje demo_hm


2009-09-11, 13:51
Wyświetl profil

Rejestracja: 2009-09-10, 09:52
Posty: 40
Post 
Czyli nie moge operowac na tych danych ktore potrzebuje do pliku txt?? Jesli tak to skad moge miec do nich dostep?

Panie adminie i tak zdazylem przeczytac wiadomosc krzyska:)


2009-09-11, 14:02
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2007-12-11, 23:18
Posty: 1942
Pomógł: 49
Post 
wersja demo jest identyczna z płatną. tu poza limitem dok i tow nie ma róznicy


2009-09-11, 14:03
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2007-12-11, 23:18
Posty: 1942
Pomógł: 49
Post 
to nie admin, to ja niechcąco skasowałem. pewne rzeczy nie podlegają modyfikacjom za pomocą raportów


2009-09-11, 14:04
Wyświetl profil

Rejestracja: 2009-09-10, 09:52
Posty: 40
Post 
Zalezy mi na tym zeby wyzej opisana zawartosc zapisac do pliku txt w odpowiedzi na zmiane w stanie magazynowym czyli uzywajac funkcji OnAfterInsert(long lId).

Z czego mam skorzystac ?


2009-09-11, 14:08
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-09-23, 08:30
Posty: 149
Pomógł: 2
Post 
Z języka raportów, dokumentacja w Ambashm.chm ,
Tam masz opisane jak otworzyć bazę danych, jak zapisać informacje z bazy do pliku.
Obejrzyj sobie raporty dołączone do programu, tam jest skarbnica wiedzy.


2009-09-11, 14:12
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-12-03, 21:11
Posty: 276
Pomógł: 2
Post 
Administrator pisze:
edward pisze:
mozecie zapomniec o tym ze zaplace Wam za kawalek kodu. Rozwiaze ten problem predzej czy pozniej ale Wam nie zaplace...


Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Wątek dalej jest otwarty i możliwe, że pomoc przyjdzie od innych użytkowników np:. (od Misiek).

Tutaj w pełni popieram Admina - forum ma na celu nakierowanie na zagadnienie, podpowiedzenie czego użyć, jakiś poleceń czy tez funkcji a dalej użytkownik już sam sobie "dłubie" w kodzie. Jeżeli sobie jednak nie poradzi to prędzej czy później będzie się zastanawiał nad zakupem modułu który jest już sprawdzony, przetestowany i programista włożył w niego multum pracy aby działał i spełniał swoją funkcjonalność.

Administrator pisze:
Na forum obecnie jest testowana nowa funkcjonalność (jak zauważyliście) możliwość zakupu treści komercyjnej. Jest to oczywiście opcja i nie ma przymusu do korzystania z niej. Pozostała funkcjonalność forum nie ulega zmianie.

pozdrawiam

Super - a kto będzie miał możliwość zamieszania takich odpłatnych/pełnych treści i kodów źródłowych ? Myślę że spora część uzytkowników posiada w swoich zasobach jakieś sprawdzone rozwiązania i w gotowej, sprawdzonej formie mogłaby je odpłatnie udostępnić.

Można prosić Admina o rozszerzenie wypowiedzi na ten temat ?

_________________
Pozdrawiam

Misiek DGTL Rzeszów


2009-09-11, 14:13
Wyświetl profil

Rejestracja: 2007-12-13, 23:19
Posty: 367
Pomógł: 2
Post 
edward pisze:
Zalezy mi na tym zeby wyzej opisana zawartosc zapisac do pliku txt w odpowiedzi na zmiane w stanie magazynowym czyli uzywajac funkcji OnAfterInsert(long lId).

Z czego mam skorzystac ?


skoro problem z czytaniem dokumentacji
to może Ctrl + C i Ctrl + V


2009-09-11, 14:19
Wyświetl profil

Rejestracja: 2009-09-10, 09:52
Posty: 40
Post 
Notos pisze:
Z języka raportów, dokumentacja w Ambashm.chm ,
Tam masz opisane jak otworzyć bazę danych, jak zapisać informacje z bazy do pliku.
Obejrzyj sobie raporty dołączone do programu, tam jest skarbnica wiedzy.


gdzie jest ta ambashm.chm?

Ogladam raporty i np. jest taki: Zestawienia->Towary->Stany magazynowe towarów. Sa tam takie zmienne jak: Schemat Kolumny Style i sie powtarzaja. Jak sie stad dobrac do wartosci stanow itd.


2009-09-11, 14:20
Wyświetl profil
Administrator

Rejestracja: 2007-11-15, 12:42
Posty: 102
Pomógł: 7
Post 
Misiek pisze:
Super - a kto będzie miał możliwość zamieszania takich odpłatnych/pełnych treści i kodów źródłowych ? Myślę że spora część uzytkowników posiada w swoich zasobach jakieś sprawdzone rozwiązania i w gotowej, sprawdzonej formie mogłaby je odpłatnie udostępnić.

Można prosić Admina o rozszerzenie wypowiedzi na ten temat ?


W związku z poruszeniem w tym temacie postaram się jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości w Regulaminie.
Obecnie Regulamin jest w swojej pierwotnej wersji (nie poprawiany od początku istnienia FORUM) i napewno wymaga dopracowania.

_________________
Administrator
forum.mojaSymfonia.pl


2009-09-11, 14:21
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-12-03, 21:11
Posty: 276
Pomógł: 2
Post 
Notos pisze:
Z języka raportów, dokumentacja w Ambashm.chm ,
Tam masz opisane jak otworzyć bazę danych, jak zapisać informacje z bazy do pliku.
Obejrzyj sobie raporty dołączone do programu, tam jest skarbnica wiedzy.


Dokładnie - każdy z Nas (a zapewne większość) "uczyła się" baz danych, relacji i powiązań i po dziś dzień "podglądam" raporty producenta i z nich czerpię wiedzę.

Mogę Tobie napisać, że informacje o stanach mag. znajdziesz w bazie SM (51.sm.dat), magazyn z wartością 0 to stan globalny z wszystkich magazynów, a z wartością 2, 99, 98, 97... to konkretny magazyn z którego stan chcesz pobrać. Do tego dorzuć ID towaru pobrane z dokumentu po którym będziesz wykonywał procedurę i już gotowe. Dziś widziałem wpisy na forum o zapisie do pliku, możesz poszukać na ten temat coś więcej.

Ale tak jak pisał Notos to HELP Symfonii to kopalnia wiedzy - masz przykłady i opisy poleceń, zwracane wartości - generalnie wszystko co do szczęścia jest potrzebne. Jeżeli nie chcesz się w to bawić to po prostu zakupu gotowe takie rozwiązanie o któregoś z użytkowników, chociażby poprzez przycisk zakupu kodu który od niedawna pojawił się na forum i gwarantuję Ci że zaoszczędzisz kilkanaście godzin własnego dłubania.

Decyzja należy do Ciebie, my też posiadamy takie gotowe rozwiązanie (troszkę inna filozofia działania) ale czekamy na przydział przycisku PayPal.

_________________
Pozdrawiam

Misiek DGTL Rzeszów


2009-09-11, 14:22
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-12-03, 21:11
Posty: 276
Pomógł: 2
Post 
Administrator pisze:
Misiek pisze:
Super - a kto będzie miał możliwość zamieszania takich odpłatnych/pełnych treści i kodów źródłowych ? Myślę że spora część uzytkowników posiada w swoich zasobach jakieś sprawdzone rozwiązania i w gotowej, sprawdzonej formie mogłaby je odpłatnie udostępnić.

Można prosić Admina o rozszerzenie wypowiedzi na ten temat ?


W związku z poruszeniem w tym temacie postaram się jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości w Regulaminie.
Obecnie Regulamin jest w swojej pierwotnej wersji (nie poprawiany od początku istnienia FORUM) i napewno wymaga dopracowania.


Dzięki za info - faktycznie, forum dość mocno się rozrosło, ma sporą grupę użytkowników tych bardziej i mniej zaawansowanych pod kątem znajomości Symfonii. Myślę że jest to najbardziej właściwy moment na uszczegółowienie regulaminu, doprecyzowanie zasad. Mamy sobie tutaj pomagać w zakresie Symfonii, czasem wytaczającym będzie mała podpowiedź, czasem sprzedaż gotowego rozwiązania w dobrej cenie - to forum jest świetnym miejscem do tego celu.

Adminie czekamy na szczegóły :-)

_________________
Pozdrawiam

Misiek DGTL Rzeszów


2009-09-11, 14:28
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Stan magazynowy na dzień

w Programowanie

stopi

2

3073

2009-03-26, 10:31

stopi Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Rotacja towarów a stan magazynowy

w Programy Handlowe

jajecko

2

2389

2012-02-23, 14:36

jajecko Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Handel Premium WZ i ujemny stan magazynowy.

w Programy Handlowe

Bekon

1

2969

2010-10-08, 18:32

krzysiek Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Zapytanie do MSSQL - kod EAN + stan magazynowy

w Programowanie

Halzero

5

3234

2017-12-01, 12:26

Halzero Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant