Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-07-01, 04:27x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Symfonia FK: Pominięta ważna aktualizacja- i co teraz? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2013-09-12, 09:05
Posty: 11
Post Symfonia FK: Pominięta ważna aktualizacja- i co teraz?
Witam
Mam następujący problem. Mianowicie przeszliśmy z FK 2013.1d do symfonii 2014.1. Program został pobrany z maila z kluczem licencyjnym (przeniesienie bezpośrednio do najnowszej wersji. I tu pytanie. Mianowicie w wersji 2013.1e była aktualizacja formularzy VAT-7. Po zainstalowaniu wersji 2014.1 formularz ten nie jest widoczny (program nadal drukuje deklarację na starym druku). Jak to można odkręcić albo co do instalować aby ten formularz był dostępny?
Każda wersja jest w innym katalogu instalowana, stare wersje nie są usuwane.


2014-02-18, 12:38
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-04-18, 18:52
Posty: 5169
Pomógł: 59
Post Re: Symfonia FK: Pominięta ważna aktualizacja- i co teraz?
Skoro masz kazda wersje to w oddzielnych katalogach (co ogólnie nie jest dobrym pomysłem) to zaktualizuj te 13.1d do e i potem dalej konwertujac przy okazji baze demo przy kazdej z wersji... i sprawdz czy niej bedzie dobry vat7 a przy okazji zapamietaj jakie raporty aktualizujace sie wykonują przy tych konwersjach po wejsciu do programu - i je możesz potem uruchmic na skonwertowanych wcześniej bazach


2014-02-19, 01:03
Wyświetl profil

Rejestracja: 2013-09-12, 09:05
Posty: 11
Post Re: Symfonia FK: Pominięta ważna aktualizacja- i co teraz?
To ja już nic nie rozumiem :cry: tu piszesz że oddzielne katalogi są złe
wrob pisze:
Skoro masz kazda wersje to w oddzielnych katalogach (co ogólnie nie jest dobrym pomysłem) to zaktualizuj te 13.1d do e i potem dalej konwertujac przy okazji baze demo przy kazdej z wersji... i sprawdz czy niej bedzie dobry vat7 a przy okazji zapamietaj jakie raporty aktualizujace sie wykonują przy tych konwersjach po wejsciu do programu - i je możesz potem uruchmic na skonwertowanych wcześniej bazach

a tu że oddzielne....
wrob pisze:
Nie wiem gdzie znalazles na forum idiotyczne stwierdzenie ze lepiej wrzucac do wora..
Lepiej miec oddzielne katalogi itp - o czym sie pzekonasz majac raporty do przeniesienia i rozlaczne aktualizacje do zrobienia w przyszlosci.....

Mniejsza... czyli mam te oddzielne katalogi - czyli co po prostu instaluję 2013.1e tak po prostu do nowego katalogu? Czy wrzucam tą aktualizacje do katalogu w którym była 2013.1d? I najnowszej 2014.b nie ruszam? Ona ma sobie zostać i ją odpalać?
Bo mi to trzeba wyjaśnić jak krowie na rowie (przepraszam za sformułowanie ale taka prawda) bo ja bardziej księgową niż informatykiem jestem. Może po prostu poproszę jakąś skróconą instrukcję postępowania w przypadku pominięcia aktualizacja dla księgowych :D


2014-02-19, 10:09
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-04-18, 18:52
Posty: 5169
Pomógł: 59
Post Re: Symfonia FK: Pominięta ważna aktualizacja- i co teraz?
Hmm...

No po pierwsze musisz znacznie uwazniej czytac - pierwszy cytat jest o rożnych wersjach tego samego programu np FK a drugi o instalacji ROZNYCH programów FK i MKP - wiec pomyliłaś gruszkę z pietruszka :D

A opisać tak krok po kroku to bedzie dosc ciezko - tzn szybciej zajmie komus kto wie jak to zrobic - zrobienie - niz opisywanie tego - szczegolnie ze proces moze byc rozny zaleznie od sytuacji - wiec moze masz tam pod reka kogos kto to np wdrazal i moze szybko pomoc?

Ale generalnie tak jak opisalas - zainstaluj 'NA' potem uaktualnij baze demo - i tak dalej.


2014-02-19, 12:52
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. pominięta faktura

w Programy Księgowe

oczko

4

2191

2014-05-12, 11:56

oczko Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Symfonia Faktura - aktualizacja

w Programy Handlowe

iredy

8

5688

2010-12-27, 21:15

iredy Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Aktualizacja programu symfonia kadry i płace

w Programy Kadrowo Płacowe

ANKA21

1

3337

2009-02-09, 15:57

Gia65 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Sage Symfonia 2.0 Handel aktualizacja do 2020.3.a

w Techniczne

rawnet

1

4180

2020-11-09, 16:38

Beata.B Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant