Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-05-06, 00:21x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Kilka pytan odnosnie instalcji i dzialania 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2008-04-23, 10:25
Posty: 35
Post Kilka pytan odnosnie instalcji i dzialania
Witam

Jestem nowym uzytkownikiem systemu symfonia (uzytkonikiem to jak narazie za duze slowo chyba ;-) )
Mam pare pytan odnosnie instalacji Systemu SYMFONIA Premium.

Chcem zainstalowac nastepujace moduly:
FK - Finanse Ksiegowosc
KD - Kadry Place
HM - Handel

FK chcem zainstalowac w wersji sieciowej 2 stanowiskowej.
To powiedzmy ze wiem jak zrobic :-) INSTALACJA FK BEZ PARVASIVA -czyli jeden komp robi za serwer a drugi laczy sie z jego baza (baza na dysku sieciowym)

Moje pytanie brzmi:
jak zainstalowac KD i HM aby wspoldzialaly razem z FK
(na KD i HM mam jedna licencje wiec beda instalowane na pojedynczych komputerach)

Nie wiem wlasnie czy wystarczy zwykla instalacja i wskazanie FK jako OBIEKTU INTEGRACJI, czy trzeba cos innego zrobic.
Jaki katalog podac podczas instalacji KD i HM ?? na dysku sieciowym czy na lokalnym (podejzewam ze sama instalacja programow bedzie na lokalnym dysku)??
Jak zrobic zeby bazy z KD i HM znajdowaly sie na dysku sieciowym tak ja te z FK
(nie jestem pewien czydobrze mysle ale przy wlaczonym mechanizm integracji chyba podaje sie katalog FK firmy wiec byly by razem na dysku sieciowym w moim przypadku )??
W ten sposub ulatwiloby to archiwizacje.

Streszczajac powyzsze pytania chodzi mi o to czy da sie polaczyc prace modulu FK dzialajacego w sieci z modulami KD i HM zainstalowanymi na pojedynczych komputerach podlaczonych do tej samej sieci.

Drugie pytanie brzmi:

Czy ktos moglby opisac mniej wiecej jak dzial Mechanizm integracji ??
Rozumiem ze gdy jest wlaczony to moduly wspolpracuja ze soba.
Czy jest to wskazane czy lepiej uzywac opcji importu do wymiany danych miedzy modulami ?? Jeżeli uzywa sie obiektu integracji to w ustawieniach podaje sie katalog firmy ten z FK czy trzeba robic w nim jakies podkatalogi ??

Pozdrawiam


2008-04-23, 10:42
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert

Rejestracja: 2008-04-07, 13:26
Posty: 208
Pomógł: 2
Post 
pytanie jakie zadałeś wymaga udzielenia dość obszernej odpowiedzi - minipodręcznika. No ale może komuś się będzie chciało :-)

pozatym jak na nowego uzytkownika nieźle się juz w tym orientujesz :-)


2008-04-23, 19:37
Wyświetl profil

Rejestracja: 2008-04-23, 10:25
Posty: 35
Post 
Hmm... minipodrecznik mowisz ;-) dobry pomysl :-D
a moze ktos ma jakis podrecznik do symfonii w pdf (albo innym formacie ) odnosnie instalacji i administracji bo ja w zestawie dostalem tylko te opisujace jak kozystac z poszczegolnych modulow a na tematy techniczne prawie w nich slowa nie ma. Na plycie tez zabardzo w pdf nic nie pisza.

i takie pytanko mam:
daja wogole jakies podreczniki/pliki odnosnie administracji/instalacji jak sie kupuje symfonie ?? bo ja mozna by rzec ze w spadku dostalem symfonie, moje zdziwienie bylo wielkie gdy nie zobaczylem zadnych informacji na ten temat, wiec moze kompletu poprostu nie mam :)

na stronie symfonii tez za duzo sie nie rozpisuja, ale w sumie jak by pisali to z wdrozen kasy by nie mieli :-P

jezeli ktos by mial jakas dokumentacje prosze dac znac na forum to zostawie adres do kontaktu

z gory dziekuje :-)


2008-04-24, 09:39
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert

Rejestracja: 2007-11-16, 15:08
Posty: 3983
Pomógł: 445
Post 
Zobacz FAQ
Na czym polega przekazywanie dokumentów z wykorzystaniem integracji programów Handel oraz Finanse i Księgowość?
http://www.mojaSymfonia.pl/index.php?ln ... 18&idi=373

Jak należy postępować, aby uruchomić synchronizację kartotek programów Handel oraz Finanse i Księgowość, które dotąd pracowały niezależnie?
http://www.mix-soft.pl/index.php?lng=pl&id=218&idi=374

_________________
Skontaktuj się z Ekspertem | Zamów dodatek

tel. 22 7 538 538
ekspert@mojaSymfonia.pl
http://www.mojaSymfonia.pl


2008-05-06, 13:22
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Produkcja / kompletacja - modernizacja dzialania MM- i RW

w Programy Handlowe

symfhan09

5

2908

2017-10-22, 19:12

symfhan09 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Pytanko odnośnie współpracy symfoni

w Programy Handlowe

karoolens

3

2421

2012-01-20, 14:21

wrob Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki KDP270.Ustawienia odnośnie ubezpieczeń społecznych (etat,zl)

w Programy Kadrowo Płacowe

aneta.g

0

2254

2017-01-24, 01:23

aneta.g Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Potrzebuje pomocy odnośnie drukowania jednocześnie 200 FV.

w Programy Handlowe

asiarzyna_25

6

3587

2012-05-18, 13:58

asiarzyna_25 Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant